Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Worki na śmieci gruz bardzo mocne

 Worki na śmieci gruz bardzo mocne

Worki jutowe na gruz lub inne odpady budowlane. Są bardzo mocne ale jednocześnie ekologiczne gdyż są w całości wykonane z naturalnych materiałów, które szybko ulegają biodegradacji. Jeżeli nie obojętny jest Ci stan środowiska naturalnego, możesz skorzystać z naturalnych materiałów, Dodatkowa zaleta to możliwość wielokrotnego wykorzystania po opróżnieniu np gruzu z worka. Rozmiar 75x115 cm !!! (około, możliwe są różnice w wymiarze do +- 10 cm) Worki są po jednokrotnym użyciu, stan bardzo dobry. więcej »
Dodano: 2014-12-28
WorkiCena: 2 zł

Rodzaj:Naturalny
jutowy
Szerokość:75 mm
Długość:115 mm
Grubość:20 mm
Waga:1
00:kg

Osmo Punkt sprzedaży Premium

 Osmo Punkt sprzedaży Premium

Bezpośrednia sprzedaż i dystrybucja produktów Osmo na terenie woj. małopolskiego i podkarpackiego Pełna oferta firmy , produkty do zabezpieczenia i wykończenia drewna zarówno wewnątrz ( podłogi , meble, blaty) jak i na zewnątrz ( tarasy, elewacje, meble ogrodowe) ZAPRASZAMY! więcej »
Dodano: 2011-02-26
Woski Olejne Twarde OSMO

Rodzaj:Naturalne powłoki do drewna

Deska lita Merbau PROMOCJA! Cena brutto 109zł/mkw! 15x120x300-1200

 Deska  lita Merbau  PROMOCJA! Cena brutto 109zł/mkw! 15x120x300-1200

Głęboki brązowy kolor drewna jest rozjaśniony złotymi cętkami, podkreśla dostojność miejsca i doskonale współgra z nowoczesnym wyposażeniem. Jednocześnie ciemna barwa nawierzchni maskuje ewentualne zabrudzenia i zarysowania.Dzięki temu podłoga dłużej zachowuje walory estetyczne, tym bardziej, że drewno Merbau posiada wyjątkową stabilność wymiarową i jest twarde, a więc bardzo odporne na ścieranie i wgniecenia. Na wszystkie pytania odpowiem pod numerem: 507188138 więcej »
Dodano: 2011-10-13
IndonezjaCena: 109 zł

Rodzaj:Natur

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.