Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Kamień dekoracyjny Livorno biały, sahara

 Kamień dekoracyjny Livorno biały, sahara

Kamień dekoracyjny Livorno idealnie nadaje się do wnętrz, do których właściciele chcą wprowadzić nietuzinkowy szyk. Aby jak najlepiej wyeksponować kamień, powinno się umieszczać go we wnętrzach o wyrazistych kolorach. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach inspirowanych ekologią i naturą i bardzo dobrze łączy się z materiałami takimi jak len lub drewno. Livorno w kolorze złamanej bieli bardzo ładnie wygląda w towarzystwie zielonych roślin doniczkowych, dzięki czemu nadaje się do ogrodów zimowych, zaś kamień w kolorze sahara dobrze oświetla nieco surowe wnętrza. więcej »
Dodano: 2015-05-29
Stone MasterCena: 38.89 zł

Rodzaj:gips
Waga:13
00:kg

Płyta gipsowa 12,5mm 120x260

 Płyta gipsowa 12,5mm 120x260

Płyta gipsowa Lafarge to wysokiej jakości produkt do szybkiego i dokładnego wykończenia wnętrz. Promocja dotyczy wymiaru 120x260, jednak w ofercie posiadamy również płyty specjalistyczne chroniące od wilgoci i ognia. więcej »
Dodano: 2012-09-05
LAFARGECena: 16.74 zł

Rodzaj:gipsowo-kartonowa
Szerokość:1200 mm
Długość:2600 mm

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.