Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Drzwi garażowe

 Drzwi garażowe

W ofercie posiadamy drzwi garażowe o takim samym wzornictwie co bramy garażowe. Proponujemy, zarówno drzwi o konstrukcji aluminiowej, jak i konstrukcji stalowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-06-13
Brak danych

Rodzaj:garażowe
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

BRAMY GARAŻOWE

 BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe typowe i w wymiarach specjalnych: - uchylne (ocieplone i nieocieplone), - dwuskrzydłowe (ocieplone i nieocieplone), - segmentowe garażowe (szczególnie polecane do garaży ogrzewanych), - roletowe, - segmentowe przemysłowe. DOBIERZEMY BRAMĘ NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNIĄ DO PAŃSTWA POTRZEB. więcej »
Dodano: 2015-09-08
Wisniowski

Rodzaj:garażowe
Okleina:syntetyczna

BRAMY GARAŻOWE

 BRAMY  GARAŻOWE

Bramy garażowe segmentowe, roletowe, uchylne i otwierane, ocieplane, ręczne lub z napędem elektrycznym. więcej »
Dodano: 2015-05-29
WIŚNIOWSKI, GERDA ,NICE

Rodzaj:garażowe
Okleina:syntetyczna

Bramy garażowe

 Bramy garażowe

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą bram garażowych wykonywanych przez firmę Wiśniowski. Wykonane są one z materiałów najwyższej jakości, wyposażone w nowoczesną automatykę, dzięki czemu ich obsługa jest prosta i bezpieczna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie http://www.wisniowski.pl/ więcej »
Dodano: 2013-08-30
Brak danych

Rodzaj:garażowe
Okleina:syntetyczna
Kolor:do wyboru

Drzwi garażowe R40

 Drzwi garażowe R40

Oferujemy drzwi garażowe renomowanej firmy Ryterna. W ofercie dostępne są wszystkie modele i kolory. więcej »
Dodano: 2012-08-23
Ryterna

Rodzaj:garażowe
Okleina:smothgrain
woodgrain
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Wysokość:1 float
Szerokość:1 float
Grubość:1 float
Kolor:do wyboru z palety RAL
Sposób otwierania:automatyczne
Ilość szyb:0

Brama garażowa Premium

Witam państwa. Chciałem zaprezentować produkt sprawdzony , wiodącego producenta bram garażowych, dotyczy bramy garażowej uchylnej docieplonej w kolorze złoty dąb z przetłoczeniem pionowym lub poziomym szerokim w ty celu aby jej wygląd zewnętrzny przypominał wygląd bramy segmentowej . Wymiary bramy: 237 x 209 cm . Szer x Wys . Do otworu montażowego o wymiarach: 240 x 210 cm . więcej »
Dodano: 2011-11-28
LEGBUD GARGULA

Rodzaj:garażowe
Okleina:syntetyczna

BRAMA GARAŻ. UCHYLNA ECOSTAR BRĄZ 2500*2000

 BRAMA GARAŻ. UCHYLNA ECOSTAR BRĄZ 2500*2000

Do użytku prywatnego do garaży pojedynczych i szeregowych. Uchylna brama z promocyjną powierzchnią strukturalną Pearlgrain. Pearlgrain charakteryzuje się pewną chropowatością spowodowaną nieregularnymi przetłoczeniami typu baranek. Ten wzór przetłoczeń wzmacnia odporność powierzchni na zabrudzenia i zarysowania. Brama w najbardziej popularnym wzorze przetłoczeń pionowych - model 902. Trójstronna rama z prostokątnych, stalowych profili zamkniętych z górną prowadnicą, odkręcanym profilem progowym i profilem uszczelniającym. Płyta bramy i rama płyty bramy ocynkowana.Wielosprężynowy układ zabezpieczający z ochroną przed przytrzaśnięciem palców. W zależności od wymiaru i ciężaru płyty bramy 3-4 sprężyny na stronę.Na zewnątrz gałka z tworzywa sztucznego, wewnątrz uchwyt z tworzywa sztucznego, specjalny zamek z funkcją wielokrotnego zamykania z jednostronną wkładką patentową i obsługiwaną od wewnątrz zapadką ryglującą.Ryglowanie dwupunktowe. Prowadnica w komplecie. Zestaw gotowy do montażu. więcej »
Dodano: 2011-11-03
HormannCena: 849.95 zł

Rodzaj:garażowe

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.