Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Podłoga drewniana - orzech europejski

 Podłoga drewniana - orzech europejski

Podłoga drewniana - orzech europejski to jedna z najpiękniejszych podłóg dostępnych na polskim rynku. Orzech jest cenionym gatunkiem trudnym do pozyskania, ale dzięki wysiłkom producenta możemy cieszyć się jego pięknem w pomieszczeniach mieszkalnych. Podłoga wyprodukowana jest w Barlinku, posiada od 20-30 lat gwarancji w zależności od kolekcji. "Orzech europejski" to podłoga twarda, o zróżnicowanej kolorystyce, dzięki której dostrzegamy wyjątkowe piękno tego szlachetnego drewna. Podłoga pokryta lakierem UV. Po montażu od razu nadaje się do użytkowania. więcej »
Dodano: 2011-02-13
barlinek

Rodzaj:drewno orzech
Szerokość:207 mm
Długość:2200 mm
Grubość:15 mm
Waga:4
20:kg

Podłoga z egzotycznego drewna MERBAU

 Podłoga z egzotycznego drewna MERBAU

Produkt IPOWOOD jest wyprodukowany przez Portugalską firmę z drewna MERBAU pozyskiwanego w południowej Azji. Podłoga pokryta jest lakirem UV - 6 warstw, lub olejem. Deski są czterostronnie fazowane co dodaje uroku i tak pięnej podłodze. Nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych. więcej »
Dodano: 2011-02-13
Ipowood

Rodzaj:drewno
Szerokość:125 mm
Długość:1220 mm
Grubość:15 mm

Drewno kontrukcyjne, Kantówki heblowane,, Drewno S4S, Drewno KVH

 Drewno kontrukcyjne, Kantówki heblowane,, Drewno S4S, Drewno KVH

Komplex Market oferuje drewno konstrukcyjne zarówno lite jak i klejone: -kantówki heblowane - drewno S4S - drewno KVH - drewno klejone BSH Jesteśmy bezpośrednim importerem drewna konstrukcyjnego dzięki czemu otrzymujecie Państwo doskonałą jakość w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do Komplex Market - www.komplexmarket.pl więcej »
Dodano: 2014-02-18
Komplex Makret

Rodzaj:Drewno konstrukcyjne

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.