Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Fornir kamienny

 Fornir kamienny

Lekka i elastyczna okładzina ścienna z kamienia naturalnego - łupka. Łatwa w montażu, nadaje się na ściany, idealna na łuki oraz do oklejania kolumn. więcej »
Dodano: 2011-10-17
Brak danych

Rodzaj:łupek
Szerokość:600 mm
Długość:1200 mm
Grubość:2 mm

panel ścienny

 panel ścienny

Okładzina, panel ścienny z kamienia naturalnego, łupka, kolory: Gold Green (złocisto-zielony), Copper (ceglasto-szary) i Black (czarny). Doskonałe na ściany i kominki. więcej »
Dodano: 2011-10-17
Brak danych

Rodzaj:łupek
Szerokość:150 mm
Długość:450 mm
Grubość:20 mm

płytka podłogowa

 płytka podłogowa

Płytki podłogowe z łupka Silver Grey o wymiarach 30 x 60 cm. Oferujemy w czterech rodzajach wykończenia powierzchni: polerowana, antykowana, szczotkowana i naturalnie łupana. więcej »
Dodano: 2011-10-12
Brak danych

Rodzaj:łupek
Szerokość:300 mm
Długość:600 mm
Grubość:10 mm

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.