Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Balustrady szklane

 Balustrady szklane

Balustrady całoszklane oferowane przez naszą firmę opracowujemy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie wykonawcze, a co za tym idzie wszelakie problemy na jakie natrafiliśmy używając wcześniej już dostępnych systemów . Montaż do dowolnego elementu budowlanego, adaptacja systemów dostępnych na rynku a także szeroki wachlarz własnych rozwiązań. Budowa balustrady odchylonych i posadowionych na nie typowych podłożach.Dla klatek schodowych, stropów, tarasów i balkonów. Wszystkie realizację rozpatrujemy indywidualnie, a nasza firma przygotuje ofertę specjalnie dla Państwa. więcej »
Dodano: 2016-05-15
GLASPUNKT

Rodzaj:pełna
Materiał:szkło
Wypełnienie:szkło

Balustrady szklane

 Balustrady szklane

Firma MG-SYSTEMY oferuje Państwu najwyższej jakości balustrady szklane. Oferta obejmuje projektowanie, produkcje oraz montaż. Przy realizacji wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały. więcej »
Dodano: 2013-12-12
mg-systemyCena: 1200 zł

Materiał:szkło

Fototapety szklane

 Fototapety szklane

FOTOTAPETY SZKLANE dodają charakteru każdemu wnętrzu oraz są praktyczne w użytkowaniu. Fototapety szklane możemy zastosować praktycznie wszędzie m.in. w kuchni, łazienkach, salonach, biurach, sypialniach. Każda fototapeta jest zabezpieczona na stałe specjalnym tworzywem sztucznym co dodatkowo ją usztywnia oraz zabezpiecza przed działaniem chemii, którą fototapeta jest montowana do ściany. Fototapetę do łazienki zamawiamy dopiero po ułożeniu płytek (zostawiamy miejsce bez płytek w którym będziemy montować fototapetę), do kuchni po montażu mebli. więcej »
Dodano: 2015-02-25
fototapety do łazienki, panele szklane do kuchni,

Rodzaj:tapety do kuchni
Grubość:4 mm
Szerokość:1000 mm
Wysokość:1000 mm
Materiał:szkło
Podkład:pmma
Tapeta zmywalna:tak

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.