Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

PARAPET ZEWNĘTRZNY

 PARAPET ZEWNĘTRZNY

Parapety zewnętrzne nie tylko chronią ściany przed wilgocią, ale pełnią też funkcję dekoracyjną. Obecny wybór możliwych do zastosowania materiałów jest bardzo duży. Wszystkie rodzaje parapetów są wodoodporne. Wiele kolorów i wzorów umożliwia klientowi wybór takiego parapetu jak mu się podoba. Oprócz tego możliwość dostosowania koloru parapetu do elewacji czy też okien to dodatkowy plus. więcej »
Dodano: 2016-01-22
MEDOS

Typ:zewnętrzny
Materiał:pvc/alu

Płyty podłogowe do wysokiego obciążenia ECO Fortelock 2010/2020 ECO

 Płyty podłogowe do wysokiego obciążenia ECO Fortelock 2010/2020 ECO

Płyty podłogowe Fortelock przeznaczone do pomieszczeń przemysłowych Zastosowanie: fabryki i magazynygaraże, warsztaty, serwisy samochodowedworce i lotniskaremizy strażackie i komendy policjipiwnice, pomieszczenia gospodarcze, pralnie Cechy produktu: szybkie w montażu (wystarczy ułożyć, dociąć i połączyć przy pomocy gumowego młotka)wytrzymałe na uderzenia mechaniczne, środki chemiczne i zmiany temperatur antypoślizgowe trudnopalne Wymagania: równa powierzchnia układania Kolory: czarny, szary Wzory: skóra, diament Gwarancja: 12 lat więcej »
Dodano: 2014-03-13
Brak danych

Materiał:PVC
Grubość:8 mm
Szerokość:510 mm
Długość:510 mm

Sznur do Spawania Wykładzin PCV 4mm

 Sznur do Spawania Wykładzin PCV 4mm

Sznur do Spawania Wykładzin Podłogowych z PVC. Dostępny w kolorach: Czarny, Brązowy, Popiel, Biały. Zawiera 130 metrów w szpulce (tylko 0,49 zł/mb). Średnica 4mm. Dostępne od ręki w naszym Sklepie Internetowym. Sznur Spawalniczy za niecałe 64 zł plus koszty dostawy. Sznur do Spawania wykładzin podłogowych z PVC. Sznury Spawalnicze przeznaczone są do łączenia wykładzin i płytek podłogowych wykonanych z PVC. więcej »
Dodano: 2013-07-16
Firma SkowrońskiCena: 64 zł

Materiał:PVC
Grubość:4 mm
Długość:130000 mm
Rodzaj:elastyczna

Listwa Wyobleniowa 15x15 czarny PVC

Listwa Wyobleniowa 15x15 czarny PVC

Listwa Wyobleniowa o wymiarach 15x15mm (1,11 zł/mb) wykonana z plastyfikowanego PVC do montowania wykładzin podłogowych metodą wywijania na ścianę. Zapewnia prosty montaż dzięki odpowiednio dobranej twardości oraz estetyczny wygląd wykładziny dzięki gładkiej politurze. Dostępna w kolorze czarnym w odcinku 2,5 metra. Uwaga: Sprzedawane są wielokrotności odcinków 2,5 metra. więcej »
Dodano: 2013-07-16
Firma SkowrońskiCena: 1.11 zł

Materiał:PVC
Długość:1000 mm
Rodzaj:elastyczna

Listwa Wykończeniowa PVC NW LW

 Listwa Wykończeniowa PVC NW LW

Wykończeniówki doskonale spełniają swoje zadanie w estetyczny sposób maskując cięcie końcowe wykładziny. Listwy w odcinkach po 2,5 metra, wykonanej z PVC, o odpowiedniej twardości ułatwia montaż u klienta i zapewnia doskonały design podłogi. Oferowana w kolorach: Biały, Czarny, Popiel, Brąz. Dokonując zakupu listwy prosimy wskazać kolor. Prosimy zamawiać wielokrotności 2,5 metra Listwa Wykończeniowa stosowana jest do wykładzin z PVC układanych metodą wywijania na ścianę. Montowana przy pomocy kleju. Wykończeniówka ma za zadanie zamaskować końcowe cięcie wykładziny. więcej »
Dodano: 2013-07-16
Firma SkowrońskiCena: 1.09 zł

Materiał:PVC
Długość:1000 mm
Rodzaj:elastyczna

Listwa Progowa różne modele PVC

Listwa Progowa różne modele PVC

Listwę Progową stosuje się do łączenia wykładzin dywanowych i wykonanych z PVC. istwa Progowa wykonana jest z estetycznego materiału PVC odpornego na ścieranie. Oferowana w kolorach: Biały, Czarny, Popiel, Brąz. Opakowanie zawiera odcinki po 2,5 metra. Dobierając odpowiedni kolor doskonale komponuje się na łączeniach wykładzin podłogowych o grubości ok 7mm. więcej »
Dodano: 2013-07-15
Firma SkowrońskiCena: 3.96 zł

Materiał:PVC
Długość:1000 mm
Rodzaj:elastyczna

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.