Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Parapet z marmuru BRECIA SARDA 20 mm

 Parapet z marmuru BRECIA SARDA 20 mm

Marmur jest jednym z najbardziej szlachetnych kamieni i ma nietuzinkowy wygląd. Wypolerowany posiada teksturę, która ukazuje sposób w jaki wzajemnie rozmieszczają się składniki mineralne skał. Marmur cechuje mrozoodporność, nie wchłanianie tłuszczów, a dzięki dużej twardości i małej sprężystości jest odporny na zarysowanie, ścieranie, pęknięcia i uszkodzenia. Jest doskonały jako blaty kuchenne i parapety. Maksymalna szerokość parapetu z konglomeratu (w jednym elemencie) to 60 cm, maksymalna długość to 305 cm. Grubość parapetu wynosi 2 cm i 3 cm. Parapety wykonane są z kamienia pierwszego gatunku. Stosujemy standardowy frez do zakończenia rogów. Czyszczenie marmuru powinno odbywać się szmatką z mikrofibry nasączoną niewielką ilością wody i płynu do naczyń lub specjalnego środka o neutralnym pH. Nie należy pocierać powierzchni niczym szorstkim i nie zaleca się wykonywać ruchów kolistych podczas czyszczenia. Powierzchnie parapetów marmurowych trzeba dodatkowo gruntować środkami zabezpieczającymi powierzchnię przed przebarwieniami. więcej »
Dodano: 2017-12-19
polski producentCena: 421.2 zł

Typ:wewnętrzny
Materiał:marmur
długość max:3
05:m
grubość standardowa:20 mm
zakończenie:standardowe
Kolor:BRECIA SARDA

Parapety marmurowe

 Parapety marmurowe

W stałej sprzedaży posiadamy parapety marmurowe, które występują w dwóch grubościach 2 i 3 cm. Długość i szerokość uzgadniane są indywidualnie. więcej »
Dodano: 2015-06-16
Brak danych

Typ:zewnętrzny
Materiał:marmur
Kolor:do uzgodnienia

Schody marmurowe

 Schody marmurowe

Bardzo trwały kamień o strukturach od polerowanego, szczotkowanego po płomieniowany. Schody są szczególnie polecany na zewnątrz. więcej »
Dodano: 2014-05-21
Brak danych

Rodzaj:schody obkładane
Materiał:marmur granit

Parapet z konglomeratu grubosc 2 lub 3 cm

 Parapet z konglomeratu grubosc 2 lub 3 cm

Konglomerat marmurowy jest produktem przemysłowym będącym połączeniem 95% kamienia naturalnego (łamanego) i 5% żywicy poliestrowej jako łącznika o doskonałych właściwościach fizyczno-mechanicznych. Dzięki temu połączeniu produkt końcowy posiada parametry podobne, a często przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład. Najważniejsze zalety: - wysoka wytrzymałość na ścieranie i uderzenia - odporny na wysokie i niskie temperatury - jednolitość barwy, która pozwala na zastosowanie na dużych powierzchniach - ciężar, niższy w porównaniu z kamieniem naturalnym Z konglomeratu można wykonać: - Parapety - Wszelkiego rodzaju blaty: łazienkowe, kuchenne, lady itd... - Schody i wykończenia kominków Produkujemy również parapety, blaty i schody z granitu i marmuru, oraz konglomeratu kwarcowego Cene danego towaru wyliczamy: Powierzchnia parapetu, blatu, okładziny, itp x cena 1 m2 = cena gotowego produktu Plus ewentualne dodatkowe obróbki, otwory itp - wycena indywidualna więcej »
Dodano: 2012-12-27
Parapety z konglomeratu

Typ:wewnętrzny
Materiał:marmur
zakończenie:do wyboru
Kolor:do wyboru

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.