Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Kamienny Dywan

 Kamienny Dywan

Zastepuje odpadające płytki na tarasie, balkonie, schodach czy podjeździe. Praktycznie niezniszczalna nawierzchnia, antypoślizgowa i łatwa w utrzymaniu. nowość na rynku. więcej »
Dodano: 2016-07-06
CarpetstoneCena: 2000 zł

Materiał:Kamień
Grubość:10 mm

Kamień elewacyjny stara cegła

 Kamień elewacyjny stara cegła

Kamieniarstwo Pawlik produkuje płytki elewacyjne z naturalnego piaskowca o wyglądzie przypominającym starą cegłę ręcznie formowaną. Oferowany produkt jest gotowy do użycia z postaci płytki elewacyjnej. Kamień elewacyjny oferujemy w trzech podstawowych barwach kolorystycznych. Kamień ten posiada stronę klejoną do ściany ciętą po pile co powoduje łatwy montaż na elewacji tego typu wzoru. więcej »
Dodano: 2015-02-23
Kamieniarstwo PawlikCena: 70 zł

Materiał:Kamień elewacyjny

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.