Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

okna PCV

Salon TANICH OKIEN I DRZWI.Najtańsze okna PCV i drzwi GERDA wraz z profesjonalnym montażem. Ceny najlepsze na rynku.Profesjonalne doradztwo oraz profesjonalny montaż.Profile okien w systemie najlepszym na rynku charakteryzujący się bardzo stabilna i trwałą konstrukcją 6-komorową.Okna posiadają wysokie parametry akustyczne i termoizolacyjne, estetyczny, nowoczesny wygląd.Markowe okucia austriackiej firmy Maco.Okna z wysokogatunkowego PCV, w kolorze czystej bieli, a także kolory zewnętrzne i wewnętrzne profili okien do wyboru.Dokonujemy profesjonalnego pomiaru w cenie zamówienia. więcej »
Dodano: 2014-10-22
Dobroplast, Aluplast

Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Kolor:wszystkie

OKNA plastikowe PVC

 OKNA plastikowe PVC

W sprzedaży posiadamy okna PVC PASYWNE, które zapewniają izolację termiczną U=0,77 W/m2K. Zapewniamy również montaż okien. Okna te posiadają PROFIL czterokomorowy z wkładem z pianki, szerokość zabudowy wynosi 80mm. Proponujemy między innymi okna "rogowe", do zabudowy narożnej oraz okna angielskie otwierane na zewnątrz. Klamka w tych oknach zamontowane jest od wewnątrz, zawsze z zamkiem na kluczyk. więcej »
Dodano: 2014-02-17
dobrolsast - AFG

Typ:nietypowe
Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Kolor:WSZYSTKIE KOLORY
Przenikalność cieplna:W/m²K

Veka Slide HST HST

 Veka Slide HST HST

Drzwi podnośno-przesuwne HST umożliwiają przyszłym właścicielom domów tworzenie ciekawych przejść z pomieszczeń na taras, balkon czy też do ogrodu. Drzwi HST daja nowe interesujące architektonicznie perspektywy nie tylko w nowo powstających budynkach. Drzwi podnośno-przesuwne HST stosowane są wszędzie tam, gdzie przykłada się szczególną wagę do dużych przeszkleń oraz funkcjonalności, a ponadto szyba zdaje się łączyć bezpośrednio z podłogą, ponieważ próg pozostaje bariery. Możliwość osadzenia progu aluminiowego w posadzce betonowej zapewnia bez-barierową komunikację pomiędzy tarasem i salonem. Innymi zaletami tego systemu są: proste w obsłudze zamykanie i otwieranie nie wymagająca wysiłku obsługa mechanizmu dźwigniowego dostępność w szerokiej palecie kolorów oraz acrylcolor więcej »
Dodano: 2012-11-14
VEKA

Typ:balkonowe
Kolor:wszystkie
Przenikalność cieplna:W/m²K

okna,drzwi,rolety,bramy

 okna,drzwi,rolety,bramy

OKNA, ROLETY, DRZWI, BRAMY, MONTAŻ!!!! FIRMA BUDEX24 działa w branży stolarki okiennej oraz bram garażowych. Współpracujemy z wieloma znanymi i ranomowanymi producentami profili okiennych min. DRUTEX, ALUPLAT,VEKA, SCHUCO, HORMMAN, NOWOFERM. Jesteśmy elastyczni, staramy się poszerzac swoją ofertę handlową tak aby spełnic oczekiwania i potrzeby wszyskich klientów. Z rgóły staramy się odpowiadac na państwa zapytania ofertowe do 24h.jeśli są państwo zainteresowni współpracą z Nami jesteśmy do Państwa dyspozycji. więcej »
Dodano: 2012-07-16
aluplas, drutex, veka

Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Kolor:wszystkie

Drzwi gładkie,blokowe

 Drzwi gładkie,blokowe

Drzwi do bloku wejściowe z klamkami, wkładkami i progiem w super cenie!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.lidjola.pl lub przesłania zapytania na nasz adres: lidjola@op.pl lub kontaktu telefonicznego 17 774 33 46. Zamówienia realizujemy w całej Polsce. więcej »
Dodano: 2012-01-25
polski producent

Rodzaj:drzwi wewnętrzne – wejściowe
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Szerokość:80 float
Kolor:wszystkie rodzaje
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)
Ilość szyb:0

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.