Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Okna PCV Swissform

 Okna PCV Swissform

W STANDARDZIE DAJEMY WIĘCEJ !!! PROFIL 6-KOMOROWY 82MM Z DWOMA LUB TRZEMA USZCZELKAMI DO WYBORU PROFIL PROSTY LUB ZAOKRĄGLONY DO WYBORU CIENKI ZGRZEW WZMOCNIENIE STALOWE OD 1,5-2MM SZYBY 4MM CIEPŁA RAMKA MIĘDZYSZYBOWA SWISSPACER W KOLORZE OKNA OKUCIA WINKHAUS ZE STOPNIOWANYM UCHYŁEM I BLOKADĄ KLAMKI – MOŻLIWOŚĆ WYBORU OKUĆ UKRYTYCH OKUCIA W KLASIE RC1 – PO 4 ZACZEPY ANTYWYWAŻENIOWE NA SKRZYDŁO BALKONY Z DODATKOWĄ PŁYTKĄ PRZECIWPRZEWIERCENIOWĄ KLAMKI METALOWE Z FUNKCJĄ SECUSTIC – ZĄBKI BLOKUJĄCE KAŻDE SKRZYDŁO ROZWIERNO-UCHYLNE W STANDARDZIE LISTWA PODPARAPETOWA LUB CIEPŁY PARAPET DO STANÓW SUROWYCH więcej »
Dodano: 2018-04-11
OknoPlus

Typ:nietypowe
Rodzaj:uchylno-rozwierne
Kolor:różne

Drzwi przesuwne Schuco HS SI82 ThermoSlide

 Drzwi przesuwne Schuco HS SI82 ThermoSlide

Nowoczesne drzwi przesuwne z niskim progiem wyposażonym w 3 przekładki termiczne. Drzwi dedykowane do domów energooszczędnych oraz pasywnych. Najniższy współczynnik przenikalności cieplnej na rynku (dla drzwi przesuwnych) więcej »
Dodano: 2014-09-22
AWILUX

Typ:balkonowe
Kolor:różne

SHINY - wysoki połysk

 SHINY - wysoki połysk

Drzwi SHINY ( masa poliuretanowa z domieszką barwnika) do produkcji których używane są tylko Certyfikowane materiały. Podzielając gust włoskich projektantów, proponujemy błyszczące skrzydło świetnie komponuje się z matową ościeżnicą która w idealny sposób łączy się ze ścianą. Drzwi wyposażone w zawiasy PYRAMID, (patent Barausse polegający na tym, iż w każdej chwili możemy dokonać zmiany strony otwierania drzwi), regulowane na 3 osie. Drzwi mogą osiągać maksymalną wysokość do 270 cm. Drzwi produkowane są również w wersji ognioodpornej (REI) i dźwiękoszczelnej. Drzwi dostępne równie w wersji przesuwnej (wewnętrzne i zewnętrzne). więcej »
Dodano: 2014-04-26
BARAUSSECena: 2150 zł

Rodzaj:wewnętrzne
Okleina:lakierowane
Kolor:różne
Sposób otwierania:wszystkie konfiguracje
Ilość szyb:uzależniona od modelu

Okno PVC N.ergo

 Okno PVC N.ergo

Okna N.ergo PVC, to linia zaprojektowana z myślą o Klientach poszukujących ekonomicznych rozwiązań. Posiada wszystkie walory nowoczesnego okna. Klasyczny płaski profil skrzydła połączony z zaokrągloną listwą przyszybową nadają harmonijny wygląd. Okna zbudowane są z szerokiego profilu 5-komorowego wyposażonego w stalowe wzmocnienia. Konstrukcja ramy i skrzydła zapewnia bardzo dobre właściwości statyczne (sztywność). Zastosowanie Ciepłej Ramki MS we wkładach szybowych obniża utratę ciepła i ogranicza zjawisko roszenia na krawędziach szyby. Dodatkowym atutem jest mikrowentylacja, poprawiająca klimat w pomieszczeniach. N.ergo to solidny produkt w dobrej cenie. więcej »
Dodano: 2013-11-28
MS

Kolor:różne
Przenikalność cieplna:1
00:W/m²K

Okno PVC Iglo 5 Classic

 Okno PVC Iglo 5 Classic

Okna PVC z profilem PVC GL SYSTEM to pięciokomorowy system o szerokości 70 mm z uszczelnieniem zewnętrznym. Profil GL SYSTEM jest systemem zaprojektowanym przez DRUTEX S.A. w celu zaspokojenia oczekiwań Klienta. Kombinacja wysokiego stopnia izolacji termicznej, akustyczności oraz niezawodnej funkcjonalności okna PVC czyni profil synonimem nowoczesnej technologii oraz elegancji. Profil GL SYSTEM pozwala na wykonanie oraz prawidłowe działanie okien o przeróżnych kształtach. Okna PVC IGLO5 Classic w systemie GL SYSTEM kreuje możliwość oferowania Klientom okien spełniających wszelkie wymogi funkcjonalne, a jednocześnie odzwierciedlających najwyższą jakość pod względem estetyki. więcej »
Dodano: 2013-11-26
Drutex

Rodzaj:uchylno-rozwierne
Kolor:różne
Przenikalność cieplna:1
00:W/m²K

Okno PVC Iglo 5

 Okno PVC Iglo 5

Okna PVC z profilem GL SYSTEM to pięciokomorowy system o głębokości ramy 70mm z uszczelnieniem zewnętrznym. Ciepły profil GL SYSTEM jest systemem zaprojektowanym przez firmę DRUTEX S.A. stworzonym dla Klientów ceniących sobie estetykę i nowoczesność. Pięciokomorowa budowa profilu z odpowiednim uszczelnieniem szyb oraz ramy zapewnia świetną izolację termiczną. Okna PVC IGLO5 wykonane w systemie GL SYSTEM oferowane są w różnych kształtach, a zaokrąglone linie profilu odpowiadają najnowszym trendom na rynku stolarki okiennej PVC. GL SYSTEM kreuje możliwość oferowania Klientom okien spełniających wszelkie wymogi funkcjonalne, a jednocześnie odzwierciedlających najwyższą jakość pod względem estetyki. System jest dostępny w wersji półzlicowanej o głębokości ramy 70mm i skrzydła 80mm. więcej »
Dodano: 2013-03-08
DrutexCena: 800 zł

Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Kolor:różne
Przenikalność cieplna:W/m²K

panele podłogowe

 panele podłogowe

podłogi laminowane, różne klasy ścieralności, A3, A4, A5, grubości od 7mm do 10 mm, z V-fugą lub bez więcej »
Dodano: 2012-08-31
Classen Kronooriginal Egger Tarkett

Rodzaj:podłogowe
Klasa ścieralności:różne
Kolor:różne
Grubość:8 mm
Szerokość:14 mm
Wysokość:150 mm
Ilość w opakowaniu:7 sztuk
Waga opakowania:5
00:kg

panele laminowane Uniwersal

Firma Egger oferuje bardzo bogatą kolorystycznie kolekcję Universal o ścieralności AC4 i grubości 8mm. Kolekcja przeznaczona do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. więcej »
Dodano: 2012-04-12
EggerCena: 39.9 zł

Klasa ścieralności:AC4
Kolor:różne
Grubość:8 mm

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.