Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

BLACK BUZZ 8342241 LAMIN ART 832

 BLACK BUZZ 8342241 LAMIN ART 832

We wzorach od spektakularnego i graficznego po bardziej bezpretensjonalny wygląd podłogi bardziej stonowanej, opcja extra szerokiej deski daje możliwość podążania za trendami. Mocna i trwała, jest idealną opcją wszędzie tam, gdzie potrzebujesz podłogi odpornej na ogólne zużycie, a także wgniecenia i zadrapania. Ślady można z łatwością zmyć z powierzchni odpornej na zabrudzenia, a regularne odkurzanie sprawi, że cały czas będzie wyglądała jak nowa. Dzięki długotrwałemu wykończeniu wysokiej jakości, ta mocna, niezawodna podłoga jest idealna do bardziej uczęszczanych części Twojego domu. więcej »
Dodano: 2013-11-27
TarkettCena: 36.5 zł

Rodzaj:podłogowe
Klasa ścieralności:ac4
Kolor:czarnym
Grubość:8 mm
Szerokość:331 mm
Wysokość:1292 mm
Ilość w opakowaniu:8 sztuk
Waga opakowania:15
00:kg

Parapety granitowe

 Parapety granitowe

Star Galaxy z pewnością nadaje się nie tylko na parapety ale także na platy kuchenne i łazienkowe. Parapet 154 x 25 Zrobimy dla Państwa każdy wymiar i wzór w/g szablonu. więcej »
Dodano: 2013-09-10
AZ JEDEN

Typ:wewnętrzny
Materiał:granit
szerokość standardowa:25 cm
długość max:4
00:m
grubość standardowa:2 mm
zakończenie:frez
Kolor:Czarny

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.