Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Okno Duoline

 Okno Duoline

Kombinacja drewno - aluminium spełnia nie tylko restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i pasywnego, ale jest również odpowiedzią na współczesne oczekiwania Klientów w zakresie nowoczesnej stolarki. Zewnętrzna nakładka aluminiowa, odporna na warunki atmosferyczne i odpowiedni system łączenia wzmacnia stabilność okna i poprawia jego parametry statyczne jak również energooszczędność i dźwiękoszczelność. DUOLINE charakteryzuje się klasycznym, ostrym kształtem krawędzi profili aluminiowych, co jest wyrazem nowoczesnego wzornictwa i najnowszych trendów architektonicznych. Możliwość wyboru opcji profilu drewnianego o grubości 68mm, 78mm lub 88mm oferuje doskonałe możliwości tworzenia bardzo dużej ilości rozwiązań konstrukcyjnych. System oferuje bogate wzornictwo w zakresie kształtów (od prostokątów, przez trapezy, łuki czy koła oraz inne kształty niestandardowe) oraz możliwość dowolnej aranżacji kolorystycznej. więcej »
Dodano: 2015-04-03
Drutex

Typ:nietypowe
Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Kolor:Ciemny Dąb
Przenikalność cieplna:1
20:W/m²K

Parapet z granitu Multicolor

 Parapet z granitu Multicolor

Parapety granitowe - właściwości i zalety: -bardzo dekoracyjne i eleganckie -komfortowe w użytkowaniu -bardzo trwałe -łatwe do utrzymania w czystości, nie wchłaniają brudu -odporne na zarysowania, granit jest bardzo odporny na ścieranie -dobrze sprawdzają się również na zewnątrz, parapety granitowe odporne na -----warunki atmosferyczne (mrozoodporny, kwasoodporny) więcej »
Dodano: 2015-03-03
Graniteks

Materiał:granit
szerokość standardowa:35 cm
długość max:3200
00:m
grubość standardowa:30 mm
zakończenie:faza prosta
narożniki
Kolor:ciemny brąz

DAB ROCK D 3345 AURUM/SOUND

 DAB ROCK D 3345 AURUM/SOUND

Kronopol Aurum Flooring zostało wyposażone w najbardziej wyszukane struktury powierzchni. Kolekcja Taste i Sensual posiadają strukturę synchroniczną z heliochromem, a Vision, Aroma i Sound wyróżnia rewelacyjna struktura AC5 Asynchroniczna 3D. Kolekcja Aurum, to najnowsze dzieło firmy Kronopol. Budując nową markę podłóg laminowanych Kronopol Aurum Flooring szukaliśmy sposobu, by przenieść do wnętrza ideał drewna, z którym obcujemy za pomocą wszystkich zmysłów. Najnowsza marka podłóg dedykowana jest ludziom, którzy pragną otaczać się przedmiotami szlachetnymi. więcej »
Dodano: 2013-12-12
kronopolCena: 78.5 zł

Rodzaj:podłogowe
Klasa ścieralności:AC5
Kolor:CIEMNY BRĄZ
Grubość:12 mm
Szerokość:188 mm
Wysokość:1375 mm
Ilość w opakowaniu:5 sztuk
Waga opakowania:13
00:kg

Dąb Turyngia AC4 8mm

 Dąb Turyngia AC4 8mm

Doskonałe panele podłogowe marki Arbiton w doskonałej cenie 61,50 zł za m2.Wyprodukowane w unikalnej technologii Surface Procekt( odporne na zarysowania) oraz AugaTEC ( dwukrotnie zmniejsza wartośc pęcznienia - chłonięcia wilgoci niż dopuszczalne normy. Tylko teraz. Polecam i zapraszam więcej »
Dodano: 2012-07-24
ArbitonCena: 61.5 zł

Rodzaj:podłogowe
Klasa ścieralności:AC4
Kolor:ciemny
Grubość:8 mm
Szerokość:188 mm
Wysokość:1261 mm
Ilość w opakowaniu:9 sztuk
Waga opakowania:15
00:kg

Drzwi zewnętrzne TYTAN

 Drzwi zewnętrzne TYTAN

Drzwi metalowe wejściowe 55 Drzwi przeznaczone do instalowania w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Tłoczone z blachy pokrytej folią PCV odporną na promienie UV, wypełnione płytą twardego polistyrenu spienionego, dwie uszczelki, zabezpieczone przeciwwyważeniowo. więcej »
Dodano: 2012-04-04
MAR-TOMCena: 966 zł

Rodzaj:drzwi zewnętrzne
Okleina:syntetyczna
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Wysokość:2000 float
Szerokość:800 float
Grubość:55 float
Kolor:ciemny orzech
złoty dąb
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)
Ilość szyb:0

PŁYTKA PARAPETOWA CERAMICZNA

 PŁYTKA PARAPETOWA CERAMICZNA

Dla naszych klientów oferujemy: 2 rodzaje płytek: szkliwione oraz matowe 6 kolorów szkliwa: ciemny brąz, jasny brąz, kasztan, grafit, czerń oraz zieleń 9 długości: 14, 16, 18, 20, 22, 24, 27, 30 oraz 34 cm ATRAKCYJNE CENY WYSYŁKA KAŻDEJ ILOŚCI W KAŻDE MIEJSCE więcej »
Dodano: 2011-09-08
CERAM-ZET

Typ:zewnętrzny
Materiał:ceramika
szerokość standardowa:10 cm
długość max:34
00:m
grubość standardowa:15 mm
zakończenie:Kapinos
Kolor:ciemny brąz
jasny brąz
czerń
kasztan
grafit oraz zieleń

Drzwi drewniane ERKADO 72 mm P-24 i P-25

 Drzwi drewniane ERKADO 72 mm P-24 i P-25

DRZWI DREWNIANE "P25"(foto 1) i "P24"(foto2): WYKONANE NA SOŚNIE grubość skrzydła - 72 mm rama skrzydła wykonana z klejonego warstwowo drewna SOSNOWEGO zbrojenie wewnętrzne skrzydła - kratownica drewniana wraz z wypełnieniem termoizolacyjnym o grubości 48 mm.skrzydło drzwiowe wzmocnione specjalnym kształtownikiem metalowym o wymiarach 20 x 30 mm ZEWNĘTRZNY WYMIAR DRZWI Z PROGIEM ALUMINIOWYM W STANDARDZIE. SZ = 1020mm HZ= 2082mm Kolor ciemny dąb na sośnie. więcej »
Dodano: 2011-05-11
ERKADOCena: 2399 zł

Rodzaj:drzwi zewnętrzne
Okleina:naturalna
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Kolor:ciemny dąb
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.