Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Okna HST

 Okna HST

Okna balkonowe HST, charakteryzują się ogromną wygodą użytkowania, są to podnoszone i przesuwane okna balkonowe. Idelnie nadają się do izolacji domu i wyjścia na taras. Nie wymagają dużego wysiłku w otwieraniu. Pozwalają zaoszczędzić miejsce wewnątrz pokoju. więcej »
Dodano: 2018-06-28
Plastimet

Typ:balkonowe
Kolor:Antracyt
Przenikalność cieplna:W/m²K

OKNA TRZYSZYBOWE

 OKNA TRZYSZYBOWE

BARDZO CIEPŁE OKNA Z POTRÓJNĄ SZYBĄ ZESPOLONĄ, 4/16/4/16/4. POTRÓJNA SZYBA DAJE WSPANIAŁE WŁAŚCIWOŚCI PRZENIKALNOŚCI CIEPLNEJ, TAKIE OKNA GWARANTUJĄ CIEPŁO W ZIMNE DNI I CHŁÓD W DNI GORĄCE. więcej »
Dodano: 2018-06-28
Plastimet

Typ:ozdobne
Rodzaj:uchylno-rozwierne
Kolor:ANTRACYT
Przenikalność cieplna:W/m²K

Okna, drzwi, rolety

 Okna, drzwi, rolety

Jesteśmy firmą działającą na rynku od prawie 12 lat. Zajmujemy sie sprzedażą-montażem-serwisem okien oraz wykonujemy prace remontowe. W sprzedaży posiadamy najwyższej jakości okna firm VEKA i SONAROL. Dzięki bezpośredniej wsółpracy z producentem okien VEKA, oraz zwiększeniu z 1 do 2 ilość grup montażowych, mamy najkrótsze terminy i najlepsze ceny na rynku. Pomiar i wycena GRATIS! Działamy na terenie do 100 km od Jeleniej Góry. Gwarancja fabryczna na okna 10 lat i 3 lata gwaracji na montaż. Kontakt (e-mail. biuro@kow-bud.com.pl , tel. +48 609272704 lub osobiście w biurze Jelenia Góra ul. Elsnera 3b) Zapraszamy do współpracy. więcej »
Dodano: 2017-06-12
VEKA, SONAROL

Typ:dachowe
Rodzaj:rozwierne + uchylno-rozwierne
Kolor:antracyt

Drzwi wejściowe

 Drzwi wejściowe

Szeroka gama wzorów i dekorów , stalowych drzwi wejściowych, antywłamaniowych polskiego producenta Setto. Ceny za komplet (skrzydło + ościeżnica) od 861 zł. więcej »
Dodano: 2012-10-24
SettoCena: 861 zł

Rodzaj:drzwi wewnętrzne – wejściowe
Kolor:antracyt
wenge
orzech
mahoń
dąb złoty
biały
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.