Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Produkty od 461 do 480 z 3671

Drzwi zewnętrzne drewniane

 Drzwi zewnętrzne drewniane

Wizytówką każdego mieszkania, biura czy dowolnego obiektu użytkowego są jego drzwi, z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Mowa tu o drzwiach zewnętrznych. Ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Oprócz wszystkich wymienionych funkcji, drzwi zewnętrzne powinny cechować się dużym współczynnikiem izolacji, zarówno cieplnej jak i dźwiękowej. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi zewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie z budynkiem i otoczeniem, do którego maja zostać przeznaczone. Załączone zdjęcia pełnią funkcje informacyjna o dostępnych, wybranych modelach drzwi jedno skrzydłowych, drewnianych. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia pełnej oferty więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi zewnętrzne

Indywidualne drzwi do pokoju dla dziecka i nie tylko.

 Indywidualne drzwi do pokoju dla dziecka i nie tylko.

Drzwi swojego rodzaju wizytówką każdego mieszkańca, biura czy pracowników dowolnego obiektu użytkowego z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Ale ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi. Te drzwi dodatkowo nakreślają jedyną w swoim rodzaju indywidualność ich posiadacza. Napis i grafika na nich jest frezowana, nie jest to tłoczenie. Ale co ważniejsze, wykonamy każdy napis jaki będą Państwo chcieli. Są to drewniane drzwi płytowe, ich kolor i grafika na nich jest dowolna. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami, wykonamy idealne drzwi pod zamówienie. Nadają one wyjątkowego znaczenia dla każdego pomieszczenia na którego czele przyjdzie im stać. Zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia idealnych drzwi dla Państwa. Więcej informacji pod nr telefonu lub mailowo. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Skrzydła:1 -skrzydłowe

Drzwi wewnętrzne płytowe

 Drzwi wewnętrzne płytowe

Są swojego rodzaju wizytówką każdego mieszkańca, biura czy pracowników dowolnego obiektu użytkowego z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Ale ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi wewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie ich z wnętrzem, do którego maja zostać przeznaczone. Chcemy zaprezentować przykładowe drzwi wewnętrzne płytowe. Posiadamy o wiele więcej modeli, kolor i ilość szyb jest dowolna. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i modeli. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Ilość szyb:dowolna

Drzwi wewnętrzne panelowe-szklane

 Drzwi wewnętrzne panelowe-szklane

Są swojego rodzaju wizytówką każdego mieszkańca, biura czy pracowników dowolnego obiektu użytkowego z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Ale ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi wewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie ich z wnętrzem, do którego maja zostać przeznaczone. Chcemy zaprezentować przykładowe drzwi wewnętrzne panelowe-szklane. Grafika na drzwiach może być dowolna zgodnie z życzeniem klienta. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i modeli. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Kolor:Do wyboru
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Drzwi wewnętrzne panelowe

 Drzwi wewnętrzne panelowe

Są swojego rodzaju wizytówką każdego mieszkańca, biura czy pracowników dowolnego obiektu użytkowego z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Ale ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi wewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie ich z wnętrzem, do którego maja zostać przeznaczone. Chcemy zaprezentować przykładowe drzwi wewnętrzne panelowe. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i modeli. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Kolor:Do wyboru
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)
Ilość szyb:do wyboru

Drzwi wejściowe drewniane

 Drzwi wejściowe drewniane

Drzwi wewnętrzne są swojego rodzaju wizytówką każdego mieszkańca, biura czy pracowników dowolnego obiektu użytkowego z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Ale ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi wewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie ich z wnętrzem, do którego maja zostać przeznaczone. Chcemy zaprezentować przykładowe dostępne u nas, drzwi wewnętrzne drewniane. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i modeli. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Wyposażenie dodatkowe:klamki
Kolor:Do uzgodnienia
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Schody

 Schody

Posiadamy w naszej ofercie schody w różnorodnych stylach, kolorach oraz klimatach. Od tych w dawnych designach po te kompletnie innowacyjne, jedyne w swoim rodzaju. Oferujemy schody: - dywanowe - gięte - wangowe - sztycowe - stalowe z drewnianymi stopniami - półkowe - indywidualne (wykonywane na podstawie projektów) Dodatkowo oferujemy wykonanie nastopni na schody betonowe. Naszym zadaniem jest wsłuchanie się w Państwa potrzeby oraz oczekiwania, w celu spełnienia ich najmniejszych szczegółów tak, aby całość byłą idealnym odzwierciedleniem Państwa wizji. Państwa potrzeby i oczekiwania są naszym szkicem, do stworzenia idealnego rozwiązania, ze wszystkich naszych sił. Dbając o wysoką jakość produktów, zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych klientów, cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań i możliwości do najlepszego wykonania naszej pracy. Dla nas nawet najmniejszy krok do celu jest najważniejszy. więcej »
Dodano: 2015-10-05
Nature

Sprzedaż i montaż okien

 Sprzedaż i montaż okien

Firma "Bielscy" sprzedaje i montuje okna drewniane, PCV oraz aluminiowe. Posiadamy również okna o wysokiej termoizolacyjności przeznaczone do domów pasywnych lub z rekuperacją. Siedziba naszej firmy znajduję się w Białystoku na ul. W. Wysockiego 69. więcej »
Dodano: 2015-10-05
Brak danych

Okna PVC VR 90 Synergy

 Okna PVC VR 90 Synergy

Okna Premium Vetrex V90+ to najlepszy wybór dla najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny wygląd i parametry nie do pobicia, pozwalają im zdobywać najważniejsze nagrody, wygrywać konkursy oraz testy branżowe. Trzykrotnie zdobyły nagrodę Jakość Roku i zajmują I miejsce w rankingu . Pod względem zastosowanych technologii, żadne inne okna nie są w stanie z nimi konkurować. Okna Premium Vetrex V90+ to nasz flagowy, wysoce energooszczędny produkt będący odzwierciedleniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie stolarki okiennej, spełniający wszelkie wymagania architektów oraz inwestorów indywidualnych. Okna te zostały wyposażone w niewidoczne i niezwykle wytrzymałe okucie ROTO NT DESIGNO. Ukryta strona zawiasowa gwarantuje walory estetyczne, a rekordowo mocne okucie może utrzymać skrzydło okienne o wadze do 150 kg, np. wyposażone w dwukomorową szybę antywłamaniową. Dodatkowo, ukryte zawiasy nie deformują uszczelki, co przekłada się na większą szczelność stolarki oraz zmniejszenie strat ene więcej »
Dodano: 2015-10-05
Vetrex

Okna PVC Vetrex V 90+

 Okna PVC Vetrex V 90+

Okna Premium Vetrex V90+ to najlepszy wybór dla najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny wygląd i parametry nie do pobicia, pozwalają im zdobywać najważniejsze nagrody, wygrywać konkursy oraz testy branżowe. Trzykrotnie zdobyły nagrodę Jakość Roku i zajmują I miejsce w rankingu. Pod względem zastosowanych technologii, żadne inne okna nie są w stanie z nimi konkurować. Okna Premium Vetrex V90+ to nasz flagowy, wysoce energooszczędny produkt będący odzwierciedleniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie stolarki okiennej, spełniający wszelkie wymagania architektów oraz inwestorów indywidualnych. Okna te zostały wyposażone w niewidoczne i niezwykle wytrzymałe okucie ROTO NT DESIGNO. Ukryta strona zawiasowa gwarantuje walory estetyczne, a rekordowo mocne okucie może utrzymać skrzydło okienne o wadze do 150 kg, np. wyposażone w dwukomorową szybę antywłamaniową. Dodatkowo, ukryte zawiasy nie deformują uszczelki, co przekłada się na większą szczelność stolarki oraz zmniejszenie strat energi więcej »
Dodano: 2015-10-05
Vetrex

Okna PVC Vetrex V82 Modern Design

 Okna PVC Vetrex V82 Modern Design

pektakularny wymiar minimalizmu System V82 Modern Design jest ultranowoczesnym rozwiązaniem pod względem wzornictwa i technologii. Wyróżnia go specyficzne złożenie profili, w którym skrzydło zostało schowane za ramą okienną, a ościeżnica ukryta za warstwą ocieplenia, dzięki czemu konstrukcja jest praktycznie niewidoczna od strony zewnętrznej budynku, nadając mu spektakularny efekt wizualny. Charakterystyczna forma ram i korzystniejsza proporcja ich powierzchni do szyb sprawia, że do wnętrza wpada więcej światła, a przeszklenie optycznie staje się większe. System charakteryzuje się korzystnymi właściwościami użytkowymi: energooszczędnością (Uw = 0,75 W/m2K), solidnością oraz bezpieczeństwem i jest specjalnie przystosowany do montażu pod warstwą ocieplenia. Taki sposób osadzania okien przekłada się na jeszcze lepsze parametry w zakresie izolacji akustycznej i termicznej, dzięki czemu rozwiązanie z powodzeniem może być stosowane w domach o standardzie energooszczędnym. więcej »
Dodano: 2015-10-05
Vetrex

Okna PVC Vetrex V 82 Black Design

 Okna PVC Vetrex V 82 Black Design

Piękno i pragmatyzm Myśląc o budowie domu, starasz się selekcjonować dostawców i produkty. Inwestujesz czas i pieniądze, oczekując w zamian najwyższej jakości wykonania i dbałości o szczegóły. Sprawdź nas i okno V82 Black Design, stworzone przez zespół inżynierów Vetrex jako odpowiedź na głosy Klientów poszukujących rozwiązań trwałych, sprawdzonych, funkcjonalnych i dopracowanych w każdym calu. Okno V82 Black Design to wyjątkowe połączenie perfekcyjnego designu oraz najlepszego wyposażenia. Dzięki temu nasz produkt osiąga najwyższe parametry z zakresu energooszczędności, oferując jednocześnie elementy wyróżniające go spośród innych. więcej »
Dodano: 2015-10-05
Vetrex

Okna PVC Vetrex V 82

 Okna PVC Vetrex V 82

Okna V82 to rozwiązanie dla osób poszukujących solidnych rozwiązań. System charakteryzuje bardzo dobre połączenie właściwości energooszczędnych i wysokiej funkcjonalności. Wielokomorowa rama z potrójnym układem uszczelek gwarantuje skuteczną izolację termiczną, spotykaną jedynie w rozwiązaniach najwyższej klasy. Seria ta charakteryzuje się prawie tak samo korzystnymi parametrami izolacji termicznej jak topowa seria V90+. Węższa głębokość zabudowy sprawia, że system doskonale nadaje się do zastosowania przy renowacji już ocieplonych budynków. Wysoka odporność na działanie sił mechanicznych i zmiany temperatur wynika z parametrów profili wykonanych w najwyższym standardzie oraz zastosowania w skrzydłach i ościeżnicach specjalnych wzmocnień ze stali ocynkowanej, gwarantujących wytrzymałość nieporównywalną z parametrami konkurencyjnych rozwiązań. więcej »
Dodano: 2015-10-05
Vetrex

Okna PVC Vetrex VP 70 Optimal Black

 Okna PVC Vetrex VP 70 Optimal Black

Okno V70 Optimal Black stanowi połączenie unikalnego designu, atrakcyjnej ceny, energooszczędności, a także wyjątkowej trwałości produktu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, V70 Optimal Black wyróżnia się oryginalnym wzornictwem, które nadaje wnętrzu indywidualny charakter, a wysoka jakość produktu wpływa na jego energooszczędność i trwałość. Nowe okno Premium to propozycja dla osób, które oprócz unikatowego wzornictwa, poszukują także energooszczędnego produktu w atrakcyjnej cenie. Wyjątkowość okna Premium V70 Optimal Black potwierdzają liczne nagrody, zdobyte w okresie jedynie pół roku od jego premiery. Zostało ono wyróżnione w plebiscycie Laur Klienta i uhonorowane godłem „Odkrycie Roku 2011”. Tytuł ten jest nadawany tylko nielicznym firmom, świadczy o popularności produktu i uznaniu przez szerokie grono konsumentów. Okno V70 Optimal Black otrzymało również nagrodę „Jakość Roku” w kategorii „Produkt” w 2011 oraz w 2012 r. więcej »
Dodano: 2015-10-05
Vetrex

Okna PVC Vetrex VR 70

 Okna PVC Vetrex VR 70

Okna VR70 to nasz flagowy produkt w kategorii DESIGN. Stanowi najlepszy wybór do domów jednorodzinnych lub nowoczesnych apartamentów. Okna z tej serii posiadają wiele możliwości, jeśli chodzi o rozwiązania poprawiające funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowników, a szeroka gama dostępnych w ofercie kolorów pozwala dobrać okna do każdego wnętrza i elewacji. więcej »
Dodano: 2015-10-05
Vetrex

Okna PVC Vetrex VS 70

 Okna PVC Vetrex VS 70

Okna VS70 spełnią oczekiwania Klientów, którzy cenią w architekturze harmonijne kształty. Najwyższej jakości profil, okucie, oszklenie oraz nowoczesna linia sprawiają, że okna z serii VS70 stanowią doskonałe rozwiązanie dla Klientów ceniących najwyższą jakość, wytrzymałość oraz atrakcyjny, nowoczesny wygląd. Okna te cechuje także wysoka energooszczędność i doskonała izolacja hałasu. Szeroka gama dostępnych w ofercie kolorów pozwala dobrać okna do każdego wnętrza i elewacji. więcej »
Dodano: 2015-10-05
Vetrex

Okna PVC Vetrex VP 70

 Okna PVC Vetrex VP 70

Okna VP70 to doskonała propozycja dla tych, którzy szukają produktu o możliwie najlepszym stosunku ceny do jakości. Okna z tej serii spełniają wszystkie europejskie normy. Są także klasyczne i eleganckie, dzięki czemu wkomponują się w niemal każde wnętrze. Główną zaletą tej serii okien jest wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła, co w połączeniu z bardzo dobrą izolacją hałasu oznacza spełnienie marzeń wszystkich, którzy cenią sobie ciepło i ciszę domowego ogniska. więcej »
Dodano: 2015-10-05
Vetrex

Okna PVC Vetrex VE 60

 Okna PVC Vetrex VE 60

Okna VE60 dzięki automatyzacji produkcji i wykorzystywaniu wyłącznie koloru białego, stanowi wyjątkowe połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjnej ceny. Najwyższe standardy produkcji sprawiają, że linia ta spełnia wszelkie normy stawiane budynkom jedno i wielorodzinnym. Okna te dzięki odpowiedniej konstrukcji, gwarantują niezbędną izolację cieplną i akustyczną. więcej »
Dodano: 2015-10-05
Vetrex

Panele fotowoltaiczne

 Panele fotowoltaiczne

[b]Energia słoneczna jest niewyczerpalnym zasobem energii dostarczanym za darmo Zapewniamy naszym klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie: • Bezpłatna analiza i wycena • Pomoc w uzyskaniu dofinansowania • Pomoc w uzyskaniu niskooprocentowanego kredytu (1% w skali roku) na okres nawet do 15 lat • Opracowanie Zgłoszenia instalacji do zakładu energetycznego • Doradztwo techniczne • Montaż i uruchomienie instalacji • Serwis i wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania instalacji fotowoltaicznej • Opracowanie projektu instalacji fotowoltaicznej, konfiguracja generatora i układu modułów więcej »
Dodano: 2015-09-09
Brak danych

Sprzedaż okien dachowych

 Sprzedaż okien dachowych

W oknach obrotowych zawias umieszczony jest w połowie wysokości okna. Klamka umożliwia dwustopniowe mikrouchylenie. Mycie zewnętrznej szyby i zakładania markizy jest proste dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°. Istnieje możliwość zamontowania sterowania elektrycznego. Okna FTP-V posiadają okucia w systemie topSafe podwyższające odporność na włamanie. Podwyższoną termoizolacyjność zapewniają zestawy 3-szybowe. Okna superenergooszczędne FTT U6 lub U8 przeznaczone są do domów pasywnych. więcej »
Dodano: 2015-10-02
Brak danych

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.