Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Produkty od 461 do 480 z 3934

okna plastikowe

Oferujemy szeroki wybór okien wykonanych na profilach firmy Aluplast dostępnych w bogatej palecie kolorów! więcej »
Dodano: 2016-08-18
Pawlik

parapety wewnętrzne i zewnętrzne

Duży wybór parapetów wewnętrznych i zewnętrznych na każdy wymiar ! Oferujemy parapety plastikowe, drewnopodobne, marmurowe. więcej »
Dodano: 2016-08-18
Brak danych

Płytki gresowe.

 Płytki gresowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tak renomowanych marek jak: Caesar, 41zero42, Gigacer, Fondovalle, Mirage, Tonalite, Ornamenta, 14 OraItaliana, Brix, Living Ceramics, Nuovocorso. Producenci Ci są wiodącymi markami na rynku ceramicznym. Stwarzają one możliwość wyboru w formatach płytek zaczynających się od 240x120 cm przez 120x120 cm czy 120x60cm. Znajdziecie tam Państwo również wszelakiego rodzaju faktury jak imitacje betonu, sklejki, drewna, marmuru. więcej »
Dodano: 2016-08-17
Brak danych

Ogrodzenia z łupków

 Ogrodzenia z łupków

W ofercie posiadamy elementy ogrodzeniowe. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem ogrodzeń z łupków. Proponujemy wykonawców z wieloletnim doświadczeniem więcej »
Dodano: 2016-07-12
Brak danych

Panele podłogowe

 Panele podłogowe

Oferujemy naszym klientom bogatą ofertę paneli podłogowych dostępnych w różnych grubościach i klasach ścieralności, pomożemy przy wyborze odpowiedniego modelu. więcej »
Dodano: 2016-07-19
Brak danych

Rodzaj:podłogowe

Drzwi wewnętrzne drewniane

 Drzwi wewnętrzne drewniane

Szeroka oferta drzwi wewnętrznych drewnianych dostępnych na zamówienie w bogatej kolorystyce i modnych wzorach, dodatkowo w atrakcyjnej cenie. więcej »
Dodano: 2016-07-19
Brak danych

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

okno drewniane sosna, meranti, dąb

 okno drewniane sosna, meranti, dąb

Profile hard-line cechują się prostym i technicznym wzornictwem dopasowanym do awangardowych i industrialnych wnętrz. Posiadają wysokiej jakości parametry użytkowe. Charakteryzują się niewielkim promieniem zaokrąglenia krawędzi wewnętrznych, wynoszącym 1mm. Od strony zewnętrznej promień zaokrąglenia krawędzi wynosi natomiast 3mm. Dostępne są trzy grubości profilu (68 mm, 78 mm i 92 mm), co pozwala na dobór odpowiednich parametrów użytkowych okien do Twoich indywidualnych potrzeb. Profile soft-line charakteryzują się miękką linią podkreśloną poprzez krawędzie o promieniu zaokrąglenia 6mm. Duża gama kolorów, nowoczesne zabezpieczenia, możliwość zastosowania wielu dodatków, to wszystko sprawia, że okna mogą być swobodnie wkomponowanie w projekt każdego domu czy mieszkania. Dostępne są trzy grubości profilu (68 mm, 78 mm i 92 mm), co pozwala na dobór odpowiednich parametrów użytkowych okien do Twoich indywidualnych potrzeb. Profile retro mają zastosowanie zwłaszcza w budownictwie zabytkowym lub nawiązującym do stylizacji z minionych epok. Uzupełnienie konstrukcji okien o ozdobne listwy przymykowe, listwy na ślemię, głowice, stopki i różnorodne szprosy dodaje im historycznego charakteru. Dostępne są trzy grubości profilu (68 mm, 78 mm i 92 mm), co pozwala na dobór odpowiednich parametrów użytkowych okien do Twoich indywidualnych potrzeb. Profile classic cechuje wykorzystanie dwóch koncepcji dotychczas stosowanych oddzielnie. Łączą zalety i piękno drewna z kompleksową ochroną okna przed wpływem warunków atmosferycznych. Dzięki aluminiowym nakładkom od strony zewnętrznej, stolarka uzyskuje każdorazowo nietuzinkowy i nowoczesny wygląd, doskonałą izolacyjność termiczną i trwałość na długie lata. Dostępne są dwie grubości profilu (68 mm i 78 mm), co pozwala na dobór odpowiednich parametrów użytkowych okien do Twoich indywidualnych potrzeb. Profile quadrat fb to nowe podejście do konstrukcji okien. Dzięki zastosowaniu naturalnego materiału – drewna – od wewnątrz oraz wizualnie spójnej nakładki aluminiowej od zewnątrz profilu, udało się stworzyć konstrukcję odpowiadającą aktualnie obowiązującym trendom designerskim, nadając przy tym produktowi cech iście minimalistycznych i przemysłowych. Powierzchnia skrzydła jest zlicowana z powierzchnią ramy, tworząc wizualnie jedną płaszczyznę.… więcej »
Dodano: 2016-08-07
Brak danych

Stolarka okienna, drzwiowa oraz ogrody zimowe

 Stolarka okienna, drzwiowa oraz ogrody zimowe

Firma ZAN Andrzej Zagrobelny specjalizuje się w wykonaniu nowych lub odwzorowaniu istniejących drzwi i okien drewnianych oraz renowacji zabytkowej stolarki okiennej. Do tej pory zaufało nam już wielu Klientów, także indywidualnych, a lista obiektów, w których przywróciliśmy blask historii, jest imponująca. Wśród realizacji ZAN Andrzej Zagrobelny przoduje odtworzenie stolarki okiennej w obiektach zabytkowych: Zamek Książ w Wałbrzychu, Teatr Norwida w Jeleniej Górze Sanatorium Edward w Cieplicach oraz ośrodkach kultury i rozrywki: Coolturka we Wrocławiu, Dworek Chopina w Dusznikach Zdroju, Teatr Zdrojowy w Szczawnie Zdroju. więcej »
Dodano: 2016-08-03
Brak danych

Materiały instalacyjne

 Materiały instalacyjne

Oferujemy materiały instalacyjne niezbędne do wykonania instalacji sanitarnej, elektrycznej, wodno- kanalizacyjnej. W sprzedaży posiadamy m.in.: baterie umywalkowe, zlewozmywakowe, wannowe, prysznicowe, rurki, kolanka, napowietrzacze do baterii, słuchawki prysznicowe, syfony, zestawy łazienkowe, zasłony prysznicowe, drążki, narożniki, adaptery, czujniki, bezpieczniki, dzwonki, gniazda, łączniki, oprawy halogenowe, śrubki, filtry do wody, węże i wiele innych materiałów instalacyjnych. Oferujemy także materiały montażowe m.in.: silikony, szczotki i czyściki do miedzi, preparaty ogniotrwałe, preparaty do PCV, preparaty do lutowania, pasty do gwintów, pakuły lniane, luty twarde i miękkie, akcesoria do izolacji, taśmy oraz pianki montażowe. więcej »
Dodano: 2016-08-02
Brak danych

Okna PVC Drutex Iglo5

 Okna PVC Drutex Iglo5

W ofercie posiadamy okna PVC marki DRUTEX z profilem GL SYSTEM. Okna oferowane są w różnych kształtach i charakteryzują się przede wszystkim funkcjonalnością, wysoką jakością oraz designem. Okna dostępne są w bogatej kolorystyce w gamie 33 folii Renolit. więcej »
Dodano: 2016-07-29
Drutex

Przenikalność cieplna:W/m²K

Drzwi wewnętrzne Invado

 Drzwi wewnętrzne Invado

W ofercie posiadamy szeroki asortyment drzwi wewnętrznych. Polecamy: drzwi modułowe, drzwi płaskie, drzwi szklane, drzwi techniczne, drzwi łamane, systemy przesuwne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta na stronie internetowej! więcej »
Dodano: 2016-07-29
INVADO

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe

Drzwi zewnętrzne stalowe WIKĘD wzór 26

 Drzwi zewnętrzne stalowe WIKĘD wzór 26

Oferujemy drzwi zewnętrzne Wikęd wzór 26 - dostępne od ręki. Konstrukcja skrzydła skrzydło gr.54mm z uszczelką, wypełnienie pianka poliuretanowa, uszczelka w skrzydle i ościeżnicy, skrzydło posiada 3 zawiasy regulowane, w cenie ościeżnica, wkładki system jednego klucza Wilka, klamki, próg aluminiowy, dyble do montażu, w ościeżnicy zaczep z możliwością regulacji. więcej »
Dodano: 2016-07-29
WIKĘD

Rodzaj:drzwi zewnętrzne
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Drzwi zewnętrzne Uniwersal 56S

 Drzwi zewnętrzne Uniwersal 56S

Drzwi zewnętrzne Delta Uniwersal 56S Konstrukcja skrzydła grubość 56 mm, blacha stalowa ocynkowana gr.0,5 mm pokryta laminatem PCV, wypełnienie styropian EPS, 2 zamki 3 ryglowe, 3 zawiasy , 3 bolce antywyważeniowe, w komplecie ościeżnica PU/uni56, w komplecie okucia,wkładki,wizjer. Szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-07-29
DELTA

Rodzaj:drzwi zewnętrzne

Blaty kuchenne z kamienia naturalnego

 Blaty kuchenne z kamienia naturalnego

Oferta firmy M&W Stone obejmuje wyroby z kamienia naturalnego przede wszystkim z granitów i marmurów. Proponujemy luksusowe i niepowtarzalne blaty kuchenne. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. więcej »
Dodano: 2016-07-27
Brak danych

Płytki granitowe

 Płytki granitowe

Oferujemy wysokiej jakości płytki granitowe. Zapewniamy obróbkę powierzchni, która może być polerowana, szlifowana, satynowana/szczotkowana, płomieniowana, piaskowana, waterjet. Standardowe wielkości płytek: 30,5×30,5 cm, 61×30,5 cm, 40×40 cm, 60×40 cm, 45,7×45,7 cm, 60×60 cm, 60×90 cm, 60×120. Grubości płytek: 1 cm, 1,3 cm, 1,5 cm, 2 m. Realizujemy także zamówienia indywidualne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! więcej »
Dodano: 2016-07-27
Brak danych

Płytki marmurowe

 Płytki marmurowe

Oferujemy wysokiej jakości płytki marmurowe. Zapewniamy obróbkę powierzchni (polerowanie, szlifowanie, szczotkowanie, antykowanie), które wydobędą piękno marmuru. Standardowe wielkości płytek: 30,5×30,5 cm, 61×30,5 cm, 40×40 cm, 60×40 cm, 45,7×45,7 cm, 60×60 cm, 60×90 cm, 60×120. Grubości płytek: 1 cm, 1,3 cm, 1,5 cm, 2 m. Realizujemy także zamówienia indywidualne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! więcej »
Dodano: 2016-07-27
Brak danych

Rodzaj:marmur

Okna i drzwi

 Okna i drzwi

Sprzedajemy, montujemy oraz serwisujemy okna i drzwi pcv i aluminium na terenie całej Polski. W ofercie posiadamy także bramy garażowe i przemysłowe. Proponujemy standardowy montaż stolarki budowlanej na pianę montażową i kotwy oraz montaż tzw. ciepły, czyli montaż warstwowy, pozwalający znacznie udoskonalić parametry izolacyjne miejsca styku okna z murem poprzez dodatkowe zabezpieczenie warstwy izolacji cieplnej. Dokonując zakupu naszych produktów, zapewniamy także pomiar otworów budowlanych i wyceny u klienta. Dostarczamy także okna i drzwi wg gotowych projektów budowlanych przesłanych na adres mailowy. Serdecznie zapraszamy! więcej »
Dodano: 2016-06-09
Brak danych

Standard

 Standard

Proste w formie lecz niebanalne drzwi w naturalnej okleinie dębowej. Wyposażone w zawiasy chowane renomowanej firmy Simonswerk oraz zamki magnetyczne. Drzwi wykonywane na indywidualne zamówienie klienta. Firma Ardago oferuje także profesjonalne doradztwo na miejscu inwestycji oraz autoryzowany montaż zamówionej stolarki. więcej »
Dodano: 2016-07-12
Ardago

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Kolor:Dąb natura

Drzwi Dąb + Lacobel

 Drzwi Dąb + Lacobel

Ekskluzywne i solidnie wykonane drzwi wewnętrzne Dąb z wstawkami lacobel. Możliwość zastosowania innych fornirów oraz dowolny układ aplikacji. Drzwi produkowane na indywidualne zamówienie z najlepszych w 100% polskich komponentów. więcej »
Dodano: 2016-07-12
Ardago

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Okleina:naturalna

Balustrady balkonowe

 Balustrady balkonowe

Balustrady balkonowe powstają na indywidualne zamówienie według oczekiwań, potrzeb klienta. W każdym wykonanym przez nas projekcie wykorzystujemy tylko wysokiej klasy materiały, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Zapewniamy fachowe wykonanie. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych prac na stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2016-07-12
Brak danych

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.