Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Produkty od 461 do 480 z 3341

Okna aluminiowe

 Okna aluminiowe

W stałej sprzedaży posiadamy okna aluminiowe, które produkujemy z systemowych profili zamkniętych. więcej »
Dodano: 2015-02-20
Brak danych

Oprawy hermetyczne

Oprawy hermetyczne z zapłonem elektronicznym i tradycyjnym, z kloszem tłukącym i nietłukącym. Oprawy o różnych mocach. więcej »
Dodano: 2015-02-19
Brak danych

Deska lita fazowana DĄB 16x120x380-1140 UNIVERSAL

 Deska lita fazowana DĄB 16x120x380-1140 UNIVERSAL

PRODUKT: Deska lita fazowana DREWNO: DĄB WYMIAR: 16x120x380-1140 KLASA: UNIVERSAL WYKOŃCZENIE: Lakier / Olej ILOŚĆ m2 w opakowaniu: 1,641 Deski lite - to elementy posadzkowe wyprofilowane z litych desek. Każdy element posiada wpust i wypust służący do precyzyjnego łączenia. Jest całkowicie naturalny, nie alergizujący, o bardzo dobrej izolacji termicznej. Posiada niepowtarzalną strukturę wraz ze słojami, tworząc tym samym unikalny klimat w pomieszczeniu i odróżniając go od produktów imitujących naturalne drewno. Dąb - należy do najważniejszych gatunków drzew liściastych i najbardziej wartościowych rodzajów drewna użytkowego należy dąb (Quercus), który występuje w Europie, Afryce Północnej, Ameryce Północnej i Azji. Drewno dębowe jest ciężkie, twarde i charakteryzujące się szczególnie wysoką odpornością na ścieranie. Ekstremalna wytrzymałość i twardość tego drewna umożliwia wykorzystanie dębu w różnorodny sposób do wyrobu podłóg, który występuje w wielu wariantach. Drewno dębowe jest j więcej »
Dodano: 2015-02-17
DąbexCena: 167.16 zł

Rodzaj:Deska lita fazowana DĄB
Szerokość:120 mm
Długość:1140 mm
Grubość:16 mm

Parkiet lity JESION 16x70x490 UNIVERSAL

 Parkiet lity JESION 16x70x490 UNIVERSAL

PRODUKT: Parkiet lity DREWNO: JESION WYMIAR: 16x70x490 KLASA: UNIVERSAL WYKOŃCZENIE: Lakier / Olej ILOŚĆ m2 w opakowaniu: 1,509 Parkiety lite - to elementy posadzkowe wyprofilowane z litych desek. Każdy element posiada wpust i wypust służący do precyzyjnego łączenia. Jest całkowicie naturalny, nie alergizujący, o bardzo dobrej izolacji termicznej. Posiada niepowtarzalną strukturę wraz ze słojami, tworząc tym samym unikalny klimat w pomieszczeniu i odróżniając go od produktów imitujących naturalne drewno. Niewątpliwą zaletą parkietu litego jest różnorodność wymiarów. Jesion - w Polsce jest to dzikie drzewo leśne zaliczane do najbardziej cennych, szlachetnych gatunków rodzimych drzew liściastych. Występuje w dolinach rzecznych gdzie z olchą i dębem tworzy drzewostany. Zasięg jesionu jest stosunkowo rozległy - występuje w całej Europie, na Krymie i Kaukazie, a także w Azji. Jest to drzewo średniej wielkości, wysokości 25-35 m i średnicy do ok. 100 cm. Universal – Drewno o zróżnicowanym więcej »
Dodano: 2015-02-17
DąbexCena: 129.39 zł

Rodzaj:Parkiet Jesion UNIVERSAL
Szerokość:70 mm
Długość:490 mm
Grubość:16 mm

Systemy ruchomych ścianek działowych

 Systemy ruchomych ścianek działowych

System ruchomych ścianek działowych to świetne rozwiązanie dla większych przestrzeni. Świetnie sprawdzą się jako drzwi w szerokich przejściach lub jako ścianka działowa z opcją złożenia. Sprawdzają się jako witryny sklepowe - dzięki takiemu rozwiązaniu można otworzyć lokal korzystając z całej szerokości witryny, ale również jako zabudowa balkonów, tarasów, werand, patio i innych powierzchni. więcej »
Dodano: 2015-02-16
Brak danych

PŁYTKI

 PŁYTKI

Mamy w ofercie szeroki wybór płytek na podłogę i na ścianę, zarówno do łazienki jak i do kuchni oraz na zewnątrz. W ofercie mamy również gres oraz płytki drewnopodobne. więcej »
Dodano: 2015-02-16
PŁYTKI

TERAKOTA

 TERAKOTA

Oferujemy szeroki wybór płytek ceramicznych na podłogę i na ścianę, do kuchni jak również i do łazienki. W ofercie mamy również gres oraz płytki drewnopodobne. Zapraszamy więcej »
Dodano: 2015-02-16
TERAKOTA

Okna Schuco

 Okna Schuco

W stałej sprzedaży posiadamy okna wykonane z profili SCHUCO i posiadające specjalny system uszczelnień MD z środkową uszczelką. więcej »
Dodano: 2015-02-13
Schuco

Rolety

 Rolety

MIXDOM oferuje sprzedaż różnego rodzaju rolet zewnętrznych i wewnętrznych, okien energooszczędnych PCV i okien dachowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, bram garażowych, paneli podłogowych oraz parapetów. więcej »
Dodano: 2015-02-11
Brak danych

Aluplast Ideal 8000

 Aluplast Ideal 8000

Zastosowanie trzech uszczelek i wkładu trzyszybowego gwarantuje szczelność oraz podniesioną dzwiękochłonność okien . więcej »
Dodano: 2015-02-11
ADAMS

PARAPETY

 PARAPETY

MAMY DO ZAOFEROWANIA SZEROKI WYBÓR PARAPETÓW ZEWNĘTRZNYCH I WEWNĘTRZNYCH. AGLOMARMUR, PCV I KLINKIEROWE więcej »
Dodano: 2015-02-10
PARAPETY

DRZWI

 DRZWI

Oferujemy szeroki wybór drzwi zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Posiadamy również wybór klamek i zamków. więcej »
Dodano: 2015-02-10
DRZWI

GLAZURA

 GLAZURA

W ofercie posiadamy szeroki wybór płytek na podłogę i na ścianę, do kuchni jak i do łazienki. Posiadamy również gres oraz płytki drewnopodobne. więcej »
Dodano: 2015-02-10
GLAZURA

Wykładziny dywanowe do domu

 Wykładziny dywanowe do domu

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę inspirujących kolorów, wzorów i faktur wykładzin dywanowych do domu. Oferujemy wykładziny, zarówno do sypialni, salonu, jadalni, gabinetu, jak i wykładziny na schody, do przedpokoju, korytarza. więcej »
Dodano: 2015-02-09
Brak danych

Rodzaj:dywanowa

Okna BluEvolution 82 AD

 Okna BluEvolution 82 AD

Specjalny system 6-cio komorowych profili PVC o szerokości 82 mm w połączeniu z podwójnym zestawem elastycznych uszczelek oraz stosowanie 2-komorowym pakietem “ciepłych” szyb, pozwala na konstruowanie okien, charakteryzujących się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej wśród wyrobów dostępnych na rynku stolarki otworowej. Dlatego okna w systemie BluEvolution 82 zapewniają najwyższy poziom efektywności energetycznej a tym samym największe oszczędności w wydatkach na ogrzewanie w stosunku do kosztu ich zakupu. więcej »
Dodano: 2015-02-06
Adams Mrągowo

Drzwi wejsciowe antywłamaniowe RC2 i RC3

 Drzwi wejsciowe antywłamaniowe RC2 i RC3

Zastosowanie systemu 11 rygli (8 ruchomych oraz 3 stałych), 3 zawiasów w najwyższej klasie antywłamaniowości jak również konstrukcja drzwi z najwyższej klasy materiałów połączona z wysoką jakością wykonania gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa przed włamaniem oraz długotrwałą żywotność drzwi. więcej »
Dodano: 2015-02-06
MAR-TOM

Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Drzwi zewnętrzne energooszczędne 72 mm

 Drzwi zewnętrzne energooszczędne 72 mm

Są to drzwi wejściowe o podwyższonej izolacyjności cieplnej Ud od 0,9 W/m2xK przeznaczone do instalowania w budownictwie mieszkaniowym i budynkach użyteczności publicznej. Posiadają podwójny system uszczelek i drewniany ramiak wzmacniający na całym obwodzie skrzydła. Istnieje możliwość zamówienia w wersji 1-skrzydłowej lub z doświetlami bocznymi. Szczegóły na stronie internetowej producenta. więcej »
Dodano: 2015-02-06
MAR-TOM

Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Okna Passiv-line ULTRA

 Okna Passiv-line ULTRA

W tym systemie zastosowano rozwiązanie techniczne polegające na wklejeniu szyb o współczynniku Ug=0,3 (W/m2K). W profilach zamiast wzmocnień zastosowano termoplastyczne wkładki wzmocnione włóknem szklanym z tworzywa o nazwie Ultradur High Speed firmy BASF oraz wypełnienie komór pianą poliuretanową. Dzięki temu uzyskano 60% lepszą izolacyjność cieplną w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. więcej »
Dodano: 2015-02-06
Adams Mrągowo

Przenikalność cieplna:W/m²K

Okna PASSIV-line Plus

 Okna PASSIV-line Plus

W naszej ofercie posiadamy wiele okien do domów energooszczędnych i pasywnych. Okno PASSIV-line Plus zasługuje na szczególne wyróżnienie - zwyciężyło w konkursie Topten Okna 2014 - są to jedne z najcieplejszych okien na rynku z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Okna te są droższe od standardowych, ale dodatkowy wydatek w chwili zakupu zwraca się zwykle po kilku latach użytkowania. więcej »
Dodano: 2015-02-06
Adams Mrągowo

Przenikalność cieplna:W/m²K

Drzwi zewnętrzne drewniane

Firma OKNA-KAR oferuje drzwi zewnętrzne drewniane. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy pomogą w doborze odpowiedniego rodzaju drzwi. Zapraszamy! więcej »
Dodano: 2013-06-14
Brak danych

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.