Materiały budowlane i wykończeniowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Produkty od 461 do 480 z 3681

Drzwi wewnętrzne skrzydła ramowe

 Drzwi wewnętrzne skrzydła ramowe

Firma MASTER prowadzi sprzedaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych następujących producentów: VOSTER, PORTA oraz POL-SKONE. Oferujemy także drzwi zewnętrzne stalowe polskiego producenta PTZ. więcej »
Dodano: 2015-10-15
VOSTER, PORTA, POL-SKONE

Panel Dekoracyjny 3D Hourglass, Origami, Monroe, Choppy, Groovy, Rolling, Shallow, Tears

 Panel Dekoracyjny 3D Hourglass, Origami, Monroe, Choppy, Groovy, Rolling, Shallow, Tears

Panele dekoracyjne 3D Dunes to 28 oryginalnych wzorów paneli ściennych. Panele są nietoksyczne i nie zawierają lotnych związków mineralnych, dzięki czemu są przyjazne dla człowieka oraz środowiska. Są również całkowicie niepalne. Ozdabiając nimi ściany, tworzymy nowoczesną i estetyczną dekorację wnętrz mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Wszystkie modele dostępne na stronie http://www.dunes.pl/wzornictwo/ więcej »
Dodano: 2015-10-15
DunesCena: 150 zł

Rodzaj:ścienne
Kolor:biały
Szerokość:800 mm
Wysokość:1000 mm

PARAPETY WEW. I ZEW.

PARAPETY PODOKIENNE WEWNĘTRZNE PCV, MDF,GRANIT,KONGLOMERAT, KOLORY DO WYBORU W/G WZORNIKA , ORAZ ZEWNĘTRZNE Z BLACHY STALOWEJ ,ALUMINIUM , KONGLOMERATU więcej »
Dodano: 2015-10-13
Brak danych

Sprzedaż kamienia naturalnego

 Sprzedaż kamienia naturalnego

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy atrakcyjne promocje na płytki granitowe i marmurowe. Wwięcej informacji odnośnie płytek na stronie www.merkam.cba.pl więcej »
Dodano: 2014-08-27
Brak danych

Hurtownia Kamienia Naturalnego - MERKAM - Łódź - Łódzkie ,

 Hurtownia Kamienia Naturalnego - MERKAM - Łódź - Łódzkie ,

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną kamieni naturalnych takich jak: Marmur, Granit, Trawetyn, Onyx, Piaskowiec. Swoją ofertę wzbogaciliśmy o materiały syntetyczne takie jak: konglomerat marmurowy - aglomarmur- Konglomerat Silestone, Konglomerat Technistone, Konglomerat Santamargherita, Konglomerat Siquartz. Realizujemy zamówienia na usługę cięcia, obróbkę kamienia naturalnego oraz montaż na terenie całego kraju . Specjalizujemy się w : blatach kuchennych, schodach, posadzkach, parapetach, kominkach, okładzinach ściennych, blatach łazienkowych , elewacjach i innych. szczegóły dostępne są na stonie www.merkam.cba.pl więcej »
Dodano: 2014-08-27
Brak danych

Szafy z blachy stalowej ocynkowanej

 Szafy z blachy stalowej ocynkowanej

Produkujemy szafy dla różnego typu rozdzielni. Szafy zbudowane są z blachy stalowej cynkowanej oraz lakierowane są metodą proszkową dobrej jakości farbami. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. więcej »
Dodano: 2015-10-09
Brak danych

Drzwi drewniane

 Drzwi drewniane

BUD-SYSTEM oferuje Państwu sprzedaż i montaż drzwi zewnętrznych drewnianych z dostawkami bocznymi, różne wzory, kolory. więcej »
Dodano: 2015-08-13
Agmar

Okna tytanowe TERMO ORZECH

 Okna tytanowe TERMO ORZECH

W ofercie posiadamy okna PVC MS tytanowe termo w wielu kolorach i konfiguracjach do wyboru - pakiety 2- i 3-szybowe. Zapewniamy profesjonalny montaż więcej »
Dodano: 2015-08-13
MS

Marmurowe płytki

 Marmurowe płytki

Jako producent płytek z kamienia naturalnego świadczymy usługi montażu oraz transportu na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiadamy płytki granitowe i marmurowe: płytki z marmuru i granitu w formacie 30 x 30 płytki z marmuru i granitu w formacie 40 x 40 płytki z marmuru i granitu w formacie 60,5 x 30,5 płytki z marmuru i granitu w formacie 60 x 60. Na specjalne życzenie klienta płytki marmurowe możemy uciąć w dowolnym formacie. Zapraszamy na stronę www.merkam.cba.pl więcej »
Dodano: 2014-08-27
Brak danych

Płytki z granitu

 Płytki z granitu

Jako producent płytek z kamienia naturalnego świadczymy usługi montażu oraz transportu na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiadamy.: płytki z granitu w formacie 30 x 30 płytki z granitu w formacie 40 x 40 płytki z granitu w formacie 60,5 x 30,5 płytki z granitu w formacie 60 x 60. Na specjalne życzenie klienta płytki granitowe możemy uciąć w dowolnym formacie. Zapraszamy na stronę www.merkam.cba.pl więcej »
Dodano: 2014-08-27
Brak danych

Centrala wentylacyjna

 Centrala wentylacyjna

Rekuperator pozwala przede wszystkim znacznie zmniejszyć straty ciepła wynikające z nie odpowiedniej wentylacji pomieszczenia. Rekuperator odzyskuje ciepło z wentylacji poprzez ogrzewanie świeżego powietrza napływającego do pomieszczeń ciepłem powietrza wywiewanego. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pomożemy Państwu wybrać rozwiązanie, które sprawdzi się najlepiej w Państwa domu. więcej »
Dodano: 2015-10-07
Brak danych

Odkurzacze centralne

 Odkurzacze centralne

Tani, cichy i ekologiczny. Kompletna cena instalacji systemu centralnego odkurzania nie przekracza 4,5 tys. zł. Jednostka ssąca zainstalowana jest pomieszczeniu gospodarczym oddalonym od domu, dzięki czemu domownicy nie są narażeni na hałas, który istnieje podczas korzystania z tradycyjnego odkurzacza. Centralne odkurzacze natychmiast zasysają kurz, a zastosowane w nim filtry wymagają czyszczenia co pół roku. więcej »
Dodano: 2015-10-07
Brak danych

Drzwi PCV

Wizytówką każdego mieszkania, biura czy dowolnego obiektu użytkowego są jego drzwi, z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Mowa tu o drzwiach zewnętrznych. Ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Oprócz wszystkich wymienionych funkcji, drzwi zewnętrzne powinny cechować się dużym współczynnikiem izolacji, zarówno cieplnej jak i dźwiękowej. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi zewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie z budynkiem, do którego maja zostać przeznaczone. W naszej ofercie znajdują się również drzwi PCV. Wykorzystywane przy Patio, balkonach, Tarasach i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia pełnej oferty. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi zewnętrzne
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Drzwi zewnętrzne aluminiowe

 Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Wizytówką każdego mieszkania, biura czy dowolnego obiektu użytkowego są jego drzwi, z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Mowa tu o drzwiach zewnętrznych. Ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Oprócz wszystkich wymienionych funkcji, drzwi zewnętrzne powinny cechować się dużym współczynnikiem izolacji, zarówno cieplnej jak i dźwiękowej. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi zewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie z budynkiem i otoczeniem, do którego maja zostać przeznaczone. Załączone zdjęcia pełnią funkcje informacyjna o dostępnych, wybranych modelach drzwi jedno skrzydłowych aluminiowych. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia pełnej oferty więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi zewnętrzne
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Drzwi zewnętrzne drewniane 2-skrzydłowe

 Drzwi zewnętrzne drewniane 2-skrzydłowe

Wizytówką każdego mieszkania, biura czy dowolnego obiektu użytkowego są jego drzwi, z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Mowa tu o drzwiach zewnętrznych. Ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Oprócz wszystkich wymienionych funkcji, drzwi zewnętrzne powinny cechować się dużym współczynnikiem izolacji, zarówno cieplnej jak i dźwiękowej. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi zewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie z budynkiem i otoczeniem, do którego maja zostać przeznaczone. Załączone zdjęcia pełnią funkcje informacyjna o dostępnych, wybranych modelach drzwi dwu skrzydłowych. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia pełnej oferty. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi zewnętrzne
Skrzydła:2 -skrzydłowe
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Drzwi zewnętrzne drewniane

 Drzwi zewnętrzne drewniane

Wizytówką każdego mieszkania, biura czy dowolnego obiektu użytkowego są jego drzwi, z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Mowa tu o drzwiach zewnętrznych. Ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Oprócz wszystkich wymienionych funkcji, drzwi zewnętrzne powinny cechować się dużym współczynnikiem izolacji, zarówno cieplnej jak i dźwiękowej. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi zewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie z budynkiem i otoczeniem, do którego maja zostać przeznaczone. Załączone zdjęcia pełnią funkcje informacyjna o dostępnych, wybranych modelach drzwi jedno skrzydłowych, drewnianych. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia pełnej oferty więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi zewnętrzne

Indywidualne drzwi do pokoju dla dziecka i nie tylko.

 Indywidualne drzwi do pokoju dla dziecka i nie tylko.

Drzwi swojego rodzaju wizytówką każdego mieszkańca, biura czy pracowników dowolnego obiektu użytkowego z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Ale ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi. Te drzwi dodatkowo nakreślają jedyną w swoim rodzaju indywidualność ich posiadacza. Napis i grafika na nich jest frezowana, nie jest to tłoczenie. Ale co ważniejsze, wykonamy każdy napis jaki będą Państwo chcieli. Są to drewniane drzwi płytowe, ich kolor i grafika na nich jest dowolna. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami, wykonamy idealne drzwi pod zamówienie. Nadają one wyjątkowego znaczenia dla każdego pomieszczenia na którego czele przyjdzie im stać. Zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia idealnych drzwi dla Państwa. Więcej informacji pod nr telefonu lub mailowo. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Skrzydła:1 -skrzydłowe

Drzwi wewnętrzne płytowe

 Drzwi wewnętrzne płytowe

Są swojego rodzaju wizytówką każdego mieszkańca, biura czy pracowników dowolnego obiektu użytkowego z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Ale ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi wewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie ich z wnętrzem, do którego maja zostać przeznaczone. Chcemy zaprezentować przykładowe drzwi wewnętrzne płytowe. Posiadamy o wiele więcej modeli, kolor i ilość szyb jest dowolna. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i modeli. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Ilość szyb:dowolna

Drzwi wewnętrzne panelowe-szklane

 Drzwi wewnętrzne panelowe-szklane

Są swojego rodzaju wizytówką każdego mieszkańca, biura czy pracowników dowolnego obiektu użytkowego z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Ale ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi wewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie ich z wnętrzem, do którego maja zostać przeznaczone. Chcemy zaprezentować przykładowe drzwi wewnętrzne panelowe-szklane. Grafika na drzwiach może być dowolna zgodnie z życzeniem klienta. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i modeli. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Kolor:Do wyboru
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)

Drzwi wewnętrzne panelowe

 Drzwi wewnętrzne panelowe

Są swojego rodzaju wizytówką każdego mieszkańca, biura czy pracowników dowolnego obiektu użytkowego z którymi to w pierwszym momencie się spotykamy. Ale ich funkcja nie jest tylko prezencja i zachwycanie przybysza, maja one o wiele ważniejsze zadania. Takie jak: - stanowienie swojego rodzaju bariery ochronnej, - stworzenie przestrzeni prywatnej, - dawanie poczucia bezpieczeństwa ich użytkownikowi, ale co ważniejsze tworzą one z czterech ścian oazę spokoju i indywidualności. Dlatego też w naszej ofercie znajdą państwo przeróżne modele drzwi wewnętrznych, które pozwolą na idealne skomponowanie ich z wnętrzem, do którego maja zostać przeznaczone. Chcemy zaprezentować przykładowe drzwi wewnętrzne panelowe. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji i modeli. więcej »
Dodano: 2015-10-06
Polski

Rodzaj:drzwi wewnątrzlokalowe
Skrzydła:1 -skrzydłowe
Kolor:Do wyboru
Sposób otwierania:tradycyjny(na zewnątrz i do wewnątrz)
Ilość szyb:do wyboru

Materiały wykończeniowe

Własne „cztery ściany” są marzeniem wielu z nas. Chcemy by były one nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie urządzone, tak, by jak najbardziej odpowiadały naszym gustom i wymaganiom. Zajmując się budową czy remontem, zwracamy więc szczególną uwagę na dobór odpowiednich pod względem jakości wykonania, wymiarów, funkcjonalności i wyglądu okien czy drzwi, schodów oraz paneli. Dużą rolę odgrywa też kolorystyka pomieszczeń. Wybierając ją, decydujemy się głównie między dwoma rozwiązaniami – tapetami i farbami.